joomla templates top joomla templates template joomla

SEANSE OUTDOOR CINEMA w BDK

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

23 października 2015 Brodnicki Dom Kultury zaprasza na seanse „Outdoor Cinema”. W repertuarze filmowe nowości zarówno z polskiego jak i zagranicznego świata filmu.

Niedziela z boksem

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica sport

W "niedzielę z boksem" 25.10.2015r. o godz. 17.00 w hali OSiR po raz pierwszy przed brodnicką publicznością, podczas amatorskich walk bokserskich juniorów i kadetów, zaprezentują się uczestnicy brodnickiego klubu bokserskiego Gladiator.

Warto stawiać na energię odnawialną

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Warto stawiać na energię odnawialną- tak podsumować można tegoroczne seminaria z cyklu Dni Energii Odnawialnej w powiecie brodnickim. Wykłady dla przedsiębiorców i samorządowców zamknęły trzydniowe spotkania na temat energii.9 października w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Brodnicy odbyło się ostatnie z zaplanowanych na ten rok wykładów na Dniach Energii Odnawialnej

Schadzka z Melpomeną

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

"Gdziekolwiek na Ziemi mieszkają ludzie, rodzi się tam niepowtarzalny Duch Teatru. Pod drzewami w małych wioskach, a także na nowoczesnych scenach światowych metropolii" - pisał Brett Bailey, południowoafrykański pisarz, reżyser i performer, którego dramaty, uznawane za obrazoburcze, odwołują się do realiów postkolonialnego świata.

Awanse dla nauczycieli

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Dzień Edukacji Narodowej jest świetną okazją do złożenia życzeń, gratulacji oraz wręczenia aktów mianowania nauczycielom brodnickich szkół. W poniedziałek 12 października o godz. 14.00 w sali Urzędu Miejskiego w Brodnicy.

"Jesień na Łęgach Mechlińskich" w niedzielę 4 października 2015 r

brodnica.net.pl włącz . Opublikowano w Brodnica gmina

Burmistrz Śremu, Starosta Śremski i Nadleśniczy Nadleśnictwa Babki organizują w niedzielę 4 października 2015 r. w Mechlinie na terenie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „ Łęgi Mechlińskie” festyn „Jesień na Łęgach Mechlińskich”.

Koncert dla św. Jana Pawła II

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

Burmistrz Brodnicy, miejski chór Canto Grazioso oraz proboszcz parafii p. w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy w ramach obchodów roku papieskiego zapraszają na koncert dla św. Jana Pawła II w wykonaniu miejskiego chóru Canto Grazioso. 

Pierwsze dziecko na nowym oddziale

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Ksawery jest pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat na nowym oddziale położniczym brodnickiego szpitala.2 października na oddziale położniczym w nowym skrzydle brodnickiego szpitala urodziło się pierwsze dziecko. Jest nim piękny, zdrowy chłopiec- Ksawery Łapkiewicz. Ma bujną czarną czuprynę, 57 cm wzrostu, ważył 3800 g. 

Utrudnienia w ruchu na Wiejskiej

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

W związku z prowadzoną budową obwodnicy Brodnicy informujemy, że w dniach 15.10. do 17.10.2015 r. planowane są prace wykończeniowe nad drogą.

Wystawa z okazji 95-lecie Hufca ZHP w Brodnicy

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

BURMISTRZ BRODNICY JAROSŁAW RADACZ, DYREKTOR MUZEUM W BRODNICY MARIAN MARCINIAK, KOMENDANT HUFCA ZHP BRODNICA MACIEJ BETLEJEWSKI mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy "95 - lecie Hufca ZHP Brodnica", które odbędzie się 16.10.2015 r. o godz. 1800 w Galerii Brama, ul. Mały Rynek 4.

Zbadaj swój słuch bezpłatnie

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

28 września 2015 r. w godz. 9.00-18.00 przy Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy (ul. Zamkowa 1) prowadzone będą bezpłatne badania słuchu. Na badanie audiometryczne słuchu nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Organizatorem badań jest P.U.H. REJOWSKI TORUŃ.

O te prace prosili mieszkańcy

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Od lat Urząd Miejski w Brodnicy przeznacza sporą część budżetu na inwestycje miejskie. W 2015 r. na ten cel przeznaczono kwotę w wysokości ok. 18 mln zł. Ważną częścią tego budżetu są inwestycje osiedlowe na które w tym roku przeznaczono prawie 5 mln zł.