joomla templates top joomla templates template joomla

Otwarcie Sezonu Turystycznego 2015

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

1 maja 2015 r. zapraszamy na Zakole Drwęcy na Otwarcie Sezonu Turystycznego 2015. Uczestników czekają liczne atrakcje: koncerty, konkursy, zawody, wystawa starych motocykli, a także poczęstunek grochówką. 

Dodatkowy termin na bezpłatną mammografię

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpłatnymi badaniami mammograficznymi 29 kwietnia 2015 r. mammobus stanie po raz kolejny w Brodnicy. Badania prowadzone będą w godz. od 9.00 do 16.00 przy Pałacu Anny Wazówny. 

Nocna Majówka Patriotyczna

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

30 kwietnia 2015 r. już po raz szósty "Stowarzyszenie na Wiejskiej" w Brodnicy zaprasza na Nocną Brodnicką Majówkę Patriotyczną. Majówka rozpocznie się o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 1. Po losowaniu tras jej uczestnicy wyruszą na brodnicki rynek, gdzie o godz. 17.30 odbędzie się uroczyste otwarcie Majówki. 

Poręczenie dla małych i średnich

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych spółka z o.o. realizuje projekt pod nazwą „Poręczenie de minimis – szansą rozwoju sektora MŚP w regionie” i zaprasza do współpracy małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu.

Burmistrzowie u Marszałka

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Jak i na co dzielone będą środki unijne w naszym regionie do 2020 roku. W kwietniu odbywa się cykl spotkań samorządowych władz województwa z włodarzami miast, gmin i powiatów z regionu w sprawie przygotowań do realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Gratulacje dla najstarszego sołtysa

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Franciszek Rybka, sołtys wsi Bukowiec w powiecie brodnickim nieprzerwanie przez 48 lat pełnił swoją sołecką funkcję. Był najdłużej urzędującym sołtysem w powiecie brodnickim i województwie kujawsko- pomorskim.

Kurs kasy fiskalnej – 24.04.2015 r.

brodnica.net.pl włącz . Opublikowano w Brodnica

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na kurs kasy fiskalnej. Kurs odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2015 r. w godzinach 9:00 - 14:00 w siedzibie Stowarzyszenia, ul. Okulickiego 3 w Śremie. Koszt kursu wynosi 80 zł od osoby. 

Polska Biega

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica sport

Tegoroczna edycja sportowej imprezy w ramach akcji „Polska Biega” odbędzie się 23 maja. Zbiórka chętnych uczestników rozpocznie się od godz. 9.00 na boisku Gimnazjum nr 2, przy basenie kąpielowym. Start nastąpi o godz. 9.30, długość trasy - ok. 4 km. 

Wystawa prac plastycznych

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

Brodnicki Dom Kultury zaprasza na wystawę prac uczniów Liceum Plastycznego w Rypinie. Wernisaż odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. o godzinie 17:00, na białej sali BDK.

Młodzież z Poleska u starosty

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Do Brodnicy przyjechała grupa młodzieży i opiekunów z Rosji. Są to goście Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy, którzy przyjechali w ramach umowy partnerskiej pomiędzy szkołami. Z rosyjskimi gośćmi spotkali się w starostwie gospodarze powiatu.

Koncert upamiętniający papieża Polaka

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

Kwiecień, to miesiąc szczególnie czczący pamięć papieża Polaka Jana Pawła II. 2 kwietnia br. przypada 10. rocznica śmierci, a 27 kwietnia 1. rocznica kanonizacji Wielkiego Polaka.

Rośnie nowy las

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica

Nie było uroczystości i akademii, za to leśnicy i miłośnicy przyrody z powiatu brodnickiego w nietypowy sposób uczcili w minioną sobotę Święto Lasu oraz Dzień Leśnika i Drzewiarza. Była to okazja do posadzenia nowych drzew.

Wielkanocne życzenia

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica

Z okazji Świąt Wielkanocnych Mieszkańcom Brodnicy i wszystkim Gościom odwiedzającym nasze miasto, życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Niech Czas Zmartwychwstania Pańskiego pozwoli pogłębić wiarę w drugiego człowieka i z ufnością patrzeć w przyszłość. Życzymy radosnego świętowania oraz wspaniałych spotkań z najbliższymi i budzącą się przyrodą.