joomla templates top joomla templates template joomla

21-letnia mieszkanka Brodnicy straciła panowanie nad autem i wywróciła pojazd na dach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: google włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek 21 października, późnym popołudniem w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Kierująca seatem 21-letnia mieszkanka Brodnicy, straciła panowanie nad pojazdem i wywróciła go na dach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Niebezpieczna sytuacja. Mężczyzna zajechał drogę innemu kierowcy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: google włącz . Opublikowano w Brodnica gmina

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Tamie Brodzkiej. Kierowca astry, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wyprzedzania i zajechał drogę kierowcy audi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zderzenie trzech pojazdów. Dwie osoby nie żyją. Tragiczny w skutkach wypadek w Brodnicy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj przed południem przy ul. Sądowej w Brodnicy. Na krajowej 15 w zdarzeniu, w którym brały udział 3 pojazdy, śmierć poniosły dwie osoby, podróżujące jednym z nich. 

Pogoda daje o sobie znać. Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Ranna 7-letnia dziewczynka i kobieta kierująca pojazdem

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło w poniedziałek w miejscowości Ryte Błota. Ranna w wypadku została kierująca i 7 letnia pasażerka jednego z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. 

Przekroczył prędkość o 18 km/h. Próbował przekupić policjantów. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 10 lat pozbawienia wolności, grozi 42-letniemu mieszkańcowi województwa pomorskiego, którego w miniony piątek (21.10.) zatrzymali policjanci z Brodnicy. Mężczyzna, przekroczył dozwoloną prędkość o 18 km/h, po czym wręczył funkcjonariuszom 50 złotych łapówki, w zamian za to, że zapomną o sprawie. 

Kierująca pojazdem rover, najechała na tył fiata bravo

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

W poniedziałkowy ranek w miejscowości Cielęta, doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem rover, najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu fiat bravo. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. 

Mężczyzna ranny w wypadku drogowym w bobrowie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek 3 września w miejscowości Bobrowo. 21-letni mężczyzna kierujący fordem galaxy, w poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

56-letnia Teresa Topolewska poszukiwana. Wyszła z domu i zaginęła

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci poszukują 56-letniej Teresy Topolewskiej, która w poniedziałek 12 września o godz. 15.00 wyszła z pracy, z Domu Pomocy Społecznej w Brodnicy, przy ul. Wiejskiej i nie powróciła do miejsca zamieszkania.