joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymano duży transport narkotyków w Brodnicy. Kilkaset tabletek ekstazy, amfetaminę oraz woreczki z marihuaną

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy kryminalni w miniony weekend, zatrzymali trzech torunian, którzy przewozili przez teren powiatu brodnickiego sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli 582 sztuki tabletek extazy o wadze ponad 210g, ponad 7,5g amfetaminy i prawie 4,5 g marihuany. W niedzielę - 4 wrzesnia - wobec jednego z zatrzymanych (21 l.) , brodnicki sąd zastosował trzymiesięczny areszt. 

Mieszkaniec Jabłonowa Pomorskiego zatrzymany na festynie. Odpowie za posiadanie narkotyków

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 23-letniego mieszkańca Jabłonowa Pomorskiego, który awanturował się podczas festynu na terenie miasta. Awanturujący się mężczyzna został przekazany policjantom przez pracowników ochrony, a następnie przewieziony do brodnickiej komendy. 

Dwóch nastolatków zamiast do szkoły wybrało się na działkę amfetaminy do parku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci, zatrzymali w czwartek 1 września dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 l., którzy posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli biały proszek o wadze 2 g., który okazał się amfetaminą. 

Niebezpieczne znalezisko. Niewybuch pod Brodnicą w Bartnikach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

W środe 31 sierpnia dyżurny brodnickiej Policji otrzymał informację, że w miejscowości Bartniki, w trakcie prac ziemnych znaleziono niewybuch. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że w trakcie wykopów operator koparki ujawnił granat moździerzowy, najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej. 

Dokonał kradzieży, pojechał na akcje, a po powrocie zgłosił się na policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili sprawcę kradzieży, do której doszło w połowie czerwca br. w miejscowości Zasady Nowe. Z prywatnego garażu, została skradziona część do maszyny rolniczej o wartości 500 złotych. Jak się okazało, sprawca sprzedał łup przypadkowemu gospodarzowi, a za pieniądze uzyskane ze sprzedaży, wyjechał do Karpacza.

Do 2 lat pozbawienia wolności dla kierowcy z 2 promilami alkoholu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; foto: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu rypińskiego, który został zatrzymany wczoraj (26.07.) przez dzielnicowych z Górzna. Mężczyzna nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami to kierował samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. 

Pogróżki, najścia w redakcji, niesprawne hamulce w aucie naczelnej. Ma to związek z działaczami lokalnego PSL - mówi wprost

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Pogróżki, najścia w redakcji, anonimowe listy, niesprawne hamulce to najbardziej wyraziste wskazówki dla naczelnej Tygodnika Regionalnego Brodnickiego CBR Celiny Nałęcz mówiące – „nie pisze o tym więcej”. Jak mówi dziennikarka w wywiadzie udzielonym Radiu Wnet, w kolejnym dniach miał miejsce ciąg niepokojących zdarzeń.

2 promile za kierownicą. Zero wyobraźni u zatrzymanego kierowcy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Brodniccy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie dość, że był pijany, to prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień, a także dokumentów od samochodu. 

Ukradł robotnikom na budowie telefon. Teraz grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci, zatrzymali w czwartek 1 września 38-letniego brodniczanina, który okradł pracownika budowy w centrum miasta. Sprawca, przechodząc koło placu budowy wszedł na teren szatni, celem skorzystania z toalety i ukradł napotkany w szatni telefon. 

Kradł ryby ze stawu. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który na początku sierpnia, w gm. Bartniczka usiłował dokonać kradzieży ryb z prywatnego stawu. Mężczyzna rozstawił sieci rybackie i doprowadził do uduszenia 114 sztuk ryb, czym spowodował straty ponad 1100 złotych na szkodę właściciela. 

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj (8.08.) nad Jeziorem Bachotek. 60-letnia mieszkanka Warszawy przebywająca na wczasach utonęła podczas kąpieli w jeziorze. 

Zabrali mu prawo jazdy, a mimo to nadal siadał za kierownicę!

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Policjanci z Brodnicy, zatrzymali w miniony weekend kierowcę citroena, który prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna został poinformowany, że popełnił przestępstwo, za które będzie odpowiadał przed sądem. 

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

brodnica.net.pl włącz . Opublikowano w Brodnica gmina

W dniach 23 - 27 listopada 2015 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich przedsiębiorców oraz osoby, które dopiero planują rozpocząć prowadzenie własnej działalności na „Tydzień Przedsiębiorcy”, który w tym roku odbywać się będzie pod hasłem „ZUS dla Biznesu”.