joomla templates top joomla templates template joomla

Chciał wyprzedzać przy niesprzyjającej pogodzie, ale mu nie wyszło. Miał dużo szczęścia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: google włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

O wielkim szczęściu może mówić trzech mieszkańców Grudziądza, których samochody zderzyły się w czwartek 1 rudnia w miejscowości Wichulec. Kierująca matizem podczas wyprzedzania, uderzyła w jadącą z przeciwnego kierunku hondę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Akcja "Bezpieczna plebania". Szkolenie kapłanów w zakresie bezpieczeństwa

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

W poniedziałek w Brodnickim Centrum Caritas odbyło się spotkanie policjantów z kapłanami z regionu brodnickiego, podczas którego przeprowadzono szkolenie dotyczące bezpieczeństwa na terenach parafii oraz sposobów zabezpieczania mienia będącego pod opieką duchownych. 

Popijali alkohol w miejscu publicznym. Jeden usłyszał już zarzuty, teraz kolej na drugiego. Również grożą mu 3 lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 20-letni mężczyzna, który wraz z 21-letnim kolegą w miniony weekend trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Mężczyźni spożywali alkohol w miejscu publicznym, a na widok policjantów jeden z nich wyrzucił śmieci na ziemię. 

Kierujący w stanie nietrzeźwym uderzył na parkingu w inne auto. Przechodzeń zabrał mu kluczyki i wezwał policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Ponad 2 promila alkoholu w organizmie miał 60-letni mieszkaniec Brodnicy, który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna został ujęty przez przypadkowego przechodnia i przekazany brodnickim policjantom. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Stracił uprawnienia do kierowania

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Kierowca mazdy, został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Jajkowo. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Znany piosenkarz Ryszard R. stał przed domem i groził użyciem broni. Zatrzymała go brodnicka policja

T.N./eSerwis.info; info: Policja, Brodnica; foto: youtube/itvp włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodnicka policja zatrzymała mężczyznę grożącego użyciem broni. Okazał się nim znany piosenkarz Ryszard R. Policja została wezwana na interwencję, gdzie znajdował się mężczyzna z bronią. Policje wezwał członek rodziny desperata bojący się jego życie. 

Okradł automaty do gier zręcznościowych. Ruszyło go sumienie? Pojawił się na komisariacie sam i się przyznał do kombinacji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili sprawcę przestępstw, który w okresie od sierpnia do końca października br. włamywał się do automatów do gier i kradł pieniądze. Mężczyzna wiedząc, że szukają go kryminalni, do komendy zgłosił się sam. 36-latkowi przedstawiono 8 zarzutów kradzieży z włamaniem. 

Jeździł pijany po brodnickim Rynku. Zatrzymali go ochroniarze i oddali w ręce policji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: google włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 26-letniego mężczyznę, który został ujęty przez pracowników ochrony jednego z brodnickich lokali, podczas gdy kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu brodnickiego, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. 

33 lata grożą brodniczaninowi za posiadanie amfetaminy, ecstazy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu brodniczaninowi, którego w miniony weekend zatrzymali brodniccy dzielnicowi. Policjanci zabezpieczyli również ponad 1,6 g amfetaminy i prawie 2 g tabletek ecstasy. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. 

21-letnia mieszkanka Brodnicy straciła panowanie nad autem i wywróciła pojazd na dach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; mapa: google włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek 21 października, późnym popołudniem w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Kierująca seatem 21-letnia mieszkanka Brodnicy, straciła panowanie nad pojazdem i wywróciła go na dach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Przekroczył prędkość o 18 km/h. Próbował przekupić policjantów. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 10 lat pozbawienia wolności, grozi 42-letniemu mieszkańcowi województwa pomorskiego, którego w miniony piątek (21.10.) zatrzymali policjanci z Brodnicy. Mężczyzna, przekroczył dozwoloną prędkość o 18 km/h, po czym wręczył funkcjonariuszom 50 złotych łapówki, w zamian za to, że zapomną o sprawie.