joomla templates top joomla templates template joomla

Dokonał kradzieży, pojechał na akcje, a po powrocie zgłosił się na policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili sprawcę kradzieży, do której doszło w połowie czerwca br. w miejscowości Zasady Nowe. Z prywatnego garażu, została skradziona część do maszyny rolniczej o wartości 500 złotych. Jak się okazało, sprawca sprzedał łup przypadkowemu gospodarzowi, a za pieniądze uzyskane ze sprzedaży, wyjechał do Karpacza.

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj (8.08.) nad Jeziorem Bachotek. 60-letnia mieszkanka Warszawy przebywająca na wczasach utonęła podczas kąpieli w jeziorze. 

Zabrali mu prawo jazdy, a mimo to nadal siadał za kierownicę!

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Policjanci z Brodnicy, zatrzymali w miniony weekend kierowcę citroena, który prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna został poinformowany, że popełnił przestępstwo, za które będzie odpowiadał przed sądem. 

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

brodnica.net.pl włącz . Opublikowano w Brodnica gmina

W dniach 23 - 27 listopada 2015 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich przedsiębiorców oraz osoby, które dopiero planują rozpocząć prowadzenie własnej działalności na „Tydzień Przedsiębiorcy”, który w tym roku odbywać się będzie pod hasłem „ZUS dla Biznesu”. 

XXIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pn. „Miłosierni jak Ojciec”

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

22 listopada 2015 r. rozpoczyna się XXIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.22 listopada 2015 r. rozpoczyna się XXIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.

Zmniejszą ilość osadu i przykry zapach

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Wzrost liczby ludności, a co za tym idzie większe zużycie wody, jest główną przyczyną powstawania coraz większej ilości ścieków. Wytwarzane przez nas ścieki trafiają do oczyszczalni, gdzie muszą być oczyszczone i zneutralizowane. 

Decyzje na przyszłość

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Starostowie wraz z gospodarzami miast i gmin powiatu brodnickiego uzupełniali Strategię Obszaru Rozwoju Społeczno Gospodarczego Powiatu Brodnickiego. Zastanawiali się także, jak w przyszłości organizować przewozy pasażerskie na terenie powiatu brodnickiego.

Do 2 lat pozbawienia wolności dla kierowcy z 2 promilami alkoholu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; foto: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu rypińskiego, który został zatrzymany wczoraj (26.07.) przez dzielnicowych z Górzna. Mężczyzna nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami to kierował samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. 

Pogróżki, najścia w redakcji, niesprawne hamulce w aucie naczelnej. Ma to związek z działaczami lokalnego PSL - mówi wprost

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Pogróżki, najścia w redakcji, anonimowe listy, niesprawne hamulce to najbardziej wyraziste wskazówki dla naczelnej Tygodnika Regionalnego Brodnickiego CBR Celiny Nałęcz mówiące – „nie pisze o tym więcej”. Jak mówi dziennikarka w wywiadzie udzielonym Radiu Wnet, w kolejnym dniach miał miejsce ciąg niepokojących zdarzeń.

ZMIANY W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Od połowy listopada obowiązują nowe stawki za postój na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Brodnicy. Taką uchwałę podjęli radni 22 października br. podczas XI Sesji Rady Miejskiej w Brodnicy.

Z pomocy może korzystać więcej osób

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodnicy od lat zajmuje się szeroko pojętą pomocą osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Od niedawna zmianie uległy kwoty kryterium dochodowego w przyznawaniu pomocy społecznej jak i świadczeń rodzinnych. 

Pomóżmy potrzebującym przetrwać zimę

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz niskimi temperaturami, policjanci podejmuje działania związane ze zwracaniem szczególnej uwagi na osoby bezdomne, wymagające opieki i pod wpływem alkoholu, które mogą być narażone na zamarznięcia. 

Trzynastka szczęśliwa dla Karoliny

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

W ZSZ w Brodnicy odbył się finał XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego. Mistrzem Ortografii Powiatu Brodnickiego roku 2015 wywalczyła Karolina Kulka.