joomla templates top joomla templates template joomla

Rodzinni rozbójnicy. Trzech braci pobiło mężczyznę w miejscowości Osiek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci zatrzymali w niedzielę - 4 września - dwóch braci, którzy w sobotę - 3 września - na jednej z imprez wraz z nieletnim, trzecim z braci w gminie Osiek, pobili 44-letniego mężczyznę. Dwóch z zatrzymanych (25 i 21 l.) trafiło do policyjnego aresztu w Brodnicy, ich 15-letni brat,za czyn który popełnił, odpowie przed sądem dla nieletnich.

Zatrzymano duży transport narkotyków w Brodnicy. Kilkaset tabletek ekstazy, amfetaminę oraz woreczki z marihuaną

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy kryminalni w miniony weekend, zatrzymali trzech torunian, którzy przewozili przez teren powiatu brodnickiego sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli 582 sztuki tabletek extazy o wadze ponad 210g, ponad 7,5g amfetaminy i prawie 4,5 g marihuany. W niedzielę - 4 wrzesnia - wobec jednego z zatrzymanych (21 l.) , brodnicki sąd zastosował trzymiesięczny areszt. 

2 promile za kierownicą. Zero wyobraźni u zatrzymanego kierowcy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Brodniccy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie dość, że był pijany, to prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień, a także dokumentów od samochodu. 

Ukradł robotnikom na budowie telefon. Teraz grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci, zatrzymali w czwartek 1 września 38-letniego brodniczanina, który okradł pracownika budowy w centrum miasta. Sprawca, przechodząc koło placu budowy wszedł na teren szatni, celem skorzystania z toalety i ukradł napotkany w szatni telefon. 

Kradł ryby ze stawu. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który na początku sierpnia, w gm. Bartniczka usiłował dokonać kradzieży ryb z prywatnego stawu. Mężczyzna rozstawił sieci rybackie i doprowadził do uduszenia 114 sztuk ryb, czym spowodował straty ponad 1100 złotych na szkodę właściciela. 

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica, fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

To już trzecia ofiara. Mieszkanka Warszawy utonęła w trakcie kąpieli nad Jeziorem Bachotek Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj (8.08.) nad Jeziorem Bachotek. 60-letnia mieszkanka Warszawy przebywająca na wczasach utonęła podczas kąpieli w jeziorze. 

Zabrali mu prawo jazdy, a mimo to nadal siadał za kierownicę!

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Policjanci z Brodnicy, zatrzymali w miniony weekend kierowcę citroena, który prowadził pojazd mimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna został poinformowany, że popełnił przestępstwo, za które będzie odpowiadał przed sądem. 

Mieszkaniec Jabłonowa Pomorskiego zatrzymany na festynie. Odpowie za posiadanie narkotyków

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 23-letniego mieszkańca Jabłonowa Pomorskiego, który awanturował się podczas festynu na terenie miasta. Awanturujący się mężczyzna został przekazany policjantom przez pracowników ochrony, a następnie przewieziony do brodnickiej komendy. 

Dwóch nastolatków zamiast do szkoły wybrało się na działkę amfetaminy do parku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci, zatrzymali w czwartek 1 września dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 l., którzy posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli biały proszek o wadze 2 g., który okazał się amfetaminą. 

Niebezpieczne znalezisko. Niewybuch pod Brodnicą w Bartnikach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

W środe 31 sierpnia dyżurny brodnickiej Policji otrzymał informację, że w miejscowości Bartniki, w trakcie prac ziemnych znaleziono niewybuch. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że w trakcie wykopów operator koparki ujawnił granat moździerzowy, najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej. 

Dokonał kradzieży, pojechał na akcje, a po powrocie zgłosił się na policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodniccy policjanci ustalili sprawcę kradzieży, do której doszło w połowie czerwca br. w miejscowości Zasady Nowe. Z prywatnego garażu, została skradziona część do maszyny rolniczej o wartości 500 złotych. Jak się okazało, sprawca sprzedał łup przypadkowemu gospodarzowi, a za pieniądze uzyskane ze sprzedaży, wyjechał do Karpacza.

Do 2 lat pozbawienia wolności dla kierowcy z 2 promilami alkoholu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica; foto: youtube/Polska Policja włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu rypińskiego, który został zatrzymany wczoraj (26.07.) przez dzielnicowych z Górzna. Mężczyzna nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami to kierował samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. 

Pogróżki, najścia w redakcji, niesprawne hamulce w aucie naczelnej. Ma to związek z działaczami lokalnego PSL - mówi wprost

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Pogróżki, najścia w redakcji, anonimowe listy, niesprawne hamulce to najbardziej wyraziste wskazówki dla naczelnej Tygodnika Regionalnego Brodnickiego CBR Celiny Nałęcz mówiące – „nie pisze o tym więcej”. Jak mówi dziennikarka w wywiadzie udzielonym Radiu Wnet, w kolejnym dniach miał miejsce ciąg niepokojących zdarzeń.