joomla templates top joomla templates template joomla

Zebranie założycielskie Lokalnej Grupy Działania Miasta Brodnicy

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

22 września 2015 r. o godz. 17.00 w s. 202 Urzędu Miejskiego w Brodnicy odbędzie się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Miasta Brodnicy. Podczas zebrania założycielskiego wszyscy jego uczestnicy podejmą uchwałę w sprawie przyjęcia statutu LGD, ustalenia siedziby oraz wybrania jej władz. Władzami LGD są: Rada, Zarząd i Komisja Rewizyjna. 

Szpital coraz piękniejszy

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Z dnia na dzień rośną mury szpitala. Coraz wyraźniej widać, jak konkretyzują się plany nowoczesnego obiektu. 

Regaty osób niepełnosprawnych

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica sport

Grupa żeglarzy z WTZ w Brodnicy w ostatnich wakacyjnych dniach uczestniczyła w spartakiadzie żeglarskiej w Pucku.

Programy wsparcia dla bezrobotnych

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż realizuje dwa projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (I)" skierowany jest do młodych osób bezrobotnych w wieku 18 -29 lat, które nie pracują, nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu. Natomiast projekt "Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (I)

95 – lecie Hufca Brodnica

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

Komenda Hufca Brodnica serdecznie zaprasza na Zlot Hufca ZHP Brodnica z okazji 95 – lecia Hufca Brodnica, który odbędzie się w dniach 11-13.09.2015r. w siedzibie Hufca przy ul. Nad Drwęcą 30. 

Starostwie Powiatowo-Gminnych Dożynek –Brzozie 2015

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Honory starostów dożynkowych w Brzoziu pełnić będą: Małgorzata Małkowska, Jacek Dubielak (starostowie powiatowi) oraz Danuta Jankowska i Jarosław Marchlewicz (starostowie gminy Brzozie).

„ZŁOTY CERTYFIKAT” DLA BRODNICY

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

Brodnica została doceniona za "konsekwentne wysiłki na rzecz wychowania kolejnego pokolenia trzeźwych, twórczy i odpowiedzialnych Polaków". „Złoty Cetyfikat” w XV edycji akcji „Zachowaj trzeźwy umysł” to dowód, że Brodnica prawidłowo dba o promowanie zdrowego stylu życia i zachowań prospołecznych wśród dzieci i młodzieży. 

Uwaga - utrudnienia na Wiejskiej

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

Skanska S.A. Oddział Budownictwa Inżynieryjnego w Bydgoszczy informuje, że w związku z budową obwodnicy w Brodnicy (droga nr 15) w dniach z 7 na 8 września 2015 (z poniedziałku na wtorek) w godzinach nocnych 22:30 - 5:00- wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Wiejskiej w Brodnicy.

Most otwarty

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica samorząd

W czwartek 3 września br. Zarząd Dróg Wojewódzkich wraz z wykonawcami oraz władzami Brodnicy dokonali odbioru technicznego przeprawy na ul. Sienkiewicza w Brodnicy. O godz. 12.00 most został oddany do użytku. Uczestników ruchu prosimy o zwrócenie uwagi na przywróconą organizację ruchu w okolicy pobliskich skrzyżowań oraz zachowanie ostrożności.

Narodowe czytanie

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brodnicy zaprasza na akcję pn. „Narodowe czytanie”, która odbędzie się 4 września 2015 roku, o godz. 12.00 w Pałac Anny Wazówny. 

Dożynki Powiatowo-Gminne w Brzoziu

brodnica.com.pl włącz . Opublikowano w Brodnica powiat

30 sierpnia w Brzoziu odbędą się Powiatowo-Gminne Dożynki Powiatu Brodnickiego. Gospodarze uroczystości: starosta Piotr Boiński i Bogusław Błaszkiewicz, Wójt Gminy Brzozie razem ze starostami dożynkowymi zapraszają na doroczne święto plonów w powiecie brodnickim. 

Spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami…"

brodnica.net.pl włącz . Opublikowano w Brodnica gmina

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, skierowane do przedsiębiorstw na projekty badawczo - rozwojowe oraz innowacje. Spotkanie odbędzie się w środę 2 września 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

Marszowe brzmienie orkiestr dętych

brodnica.miasto.biz włącz . Opublikowano w Brodnica kulturalne

23 sierpnia 2015 r. Brodnicki Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników marszowych brzmień na koncert zaprzyjaźnionych z Brodnicą orkiestr dętych. Koncert na Przedzamczu, o godzinie 16:00, otworzy Orkiestra Wojskowa z Torunia. Oprócz niej usłyszymy Młodzieżową Orkiestrę Dętą OSP z Lidzbarka i Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Iławy.