joomla templates top joomla templates template joomla

33 lata grożą brodniczaninowi za posiadanie amfetaminy, ecstazy

włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu brodniczaninowi, którego w miniony weekend zatrzymali brodniccy dzielnicowi. Policjanci zabezpieczyli również ponad 1,6 g amfetaminy i prawie 2 g tabletek ecstasy.
 
Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Brodniccy dzielnicowi na jednej ze stacji paliw, zauważyli znanego im 22-letniego brodniczanina , który wraz z grupą innych osób znajdowali się przy jednym z zaparkowanych samochodów. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co zebrani tam robią. 
 
 
W trakcie rozmowy i legitymowania osób, funkcjonariusze przeszukali jeszcze auto, należące do jednego z mężczyzn. W trakcie przeszukania, dzielnicowi ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz woreczek z tabletkami. 
 
W związku z podejrzeniem, że są to środki odurzające, policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 21-26 lat i przetransportowali do brodnickiej komendy. 
 
Jak się okazało, zabezpieczone tabletki to ecstazy o wadze prawie 2 g i amfetamina o wadze ponad 1,6g.
 
Jeden z mężczyzn, 22-letni brodniczanin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności,