joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko, trafiły do szpitala. 20-letni kierowca audi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku golfem

info: KMP, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
 
Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę w Szabdzie, na drodze krajowej nr 15. Dwie osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko, trafiły do szpitala. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania jednemu z kierowców. Drugi z nich miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (2.05.) kilka minut przed godz. 19.00 w miejscowości Szabda, na drodze krajowej nr 15. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 20-latek kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku golfem.
 
 
W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła pasażerka golfa oraz kilkumiesięczne dziecko. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kierowcy audi. Natomiast 24-latek kierujący golfem miał zakaz prowadzenia pojazdów. 24-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego, za kierowanie pojazdem mimo obowiązującego zakazu odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.