joomla templates top joomla templates template joomla

Kompletnie pijany jadąc ulicą "skasował" trzy zaparkowane auta i próbował uciec. "Aresztował" go poszkodowany mężczyzna, który słysząc huk wybiegł z mieszkania i ujął kierowcę

info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 51-letni kierowca forda galaxy, który uderzył w 3 zaparkowane pojazdy i doprowadził do kolizji drogowej z kierującą skodą. Mężczyzna chciał uciekać, jednak został ujęty przez obywatela, który usłyszał huk i wybiegł z domu. 51-latek trafił do policyjnego aresztu, a jego auto na parking strzeżony.
 
Do zdarzenie doszło 17 sierpnia w Brodnicy przy ul. Długiej. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od obywatela, że ujął pijanego sprawcę kolizji drogowej. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali zgłaszającego, który był właścicielem trzech uszkodzonych pojazdów oraz sprawcę zdarzenia.
 
 
Jak się okazało, 51-letni kierowca forda galaxy, mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie uderzył w zaparkowane 3 samochody osobowe i próbował zbiec z miejsca zdarzenia.
 
Pokrzywdzony słysząc huk, wybiegł z domu i uniemożliwił kierowcy ucieczkę. Jak się okazało, chwilę wcześniej ten sam mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z kierującą skodą.
 
Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali 51-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec Brodnicy nie uniknie odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowych.