joomla templates top joomla templates template joomla

Mając ponad 2 promile alkoholu, uderzył w słup oświetleniowy. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód nie miał badań technicznych i OC

info: Policja/Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Brodniccy policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę hondy, który mając ponad 2 promile alkoholu, uderzył pojazdem w słup oświetleniowy. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym jechał nie miał badań technicznych oraz obowiązkowej polisy OC.

W niedzielę 13 grudnia kilka minut przed godziną 3.00 brodniccy policjanci, przy ul. Przykop zauważyli rozbite auto i stojących przy nim dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący hondą civic, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy, który przewrócił się na jezdnię.
 
 
Kierowca pojazdu okazał się 24 letni brodniczanin, który w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do prowadzenia pojazdu, a pojazd badań technicznych i obowiązkowej polisy OC.
 
Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy. Jego pojazd trafił na parking strzeżony. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Brodniczanin odpowie również za popełnione wykroczenia.