joomla templates top joomla templates template joomla

Okradł automaty do gier zręcznościowych. Ruszyło go sumienie? Pojawił się na komisariacie sam i się przyznał do kombinacji

włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Brodniccy policjanci ustalili sprawcę przestępstw, który w okresie od sierpnia do końca października br. włamywał się do automatów do gier i kradł pieniądze. Mężczyzna wiedząc, że szukają go kryminalni, do komendy zgłosił się sam. 36-latkowi przedstawiono 8 zarzutów kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Brodniccy policjanci pracujący nad sprawą kradzieży z włamaniem do automatów do gier zręcznościowych ustalili, że przestępstw tych dokonywał 36-letni mieszkaniec powiatu golubsko-dobrzyńskiego, przebywający od dłuższego czasu na terenie Brodnicy. 
 
 
Do pierwszych dwóch włamań doszło w sierpniu bieżącego roku, w jednym z lokali na terenie miasta. Sprawca sukcesywnie co kilkanaście dni odwiedzał ten sam lokal i pokonując zabezpieczenia automatów, włamywał się do nich i kradł pieniądze. 
 
Z automatów zginęło ponad 11 tys. złotych. 36-latek dowiedział się od swoich krewnych, że szukają go policjanci i sam postanowił zgłosić się do komendy. 
 
Mężczyzna stawił się w środę 9 listopada w progu brodnickiej jednostki przyznając się do popełnionych przestępstw. 
 
Funkcjonariusze przedstawili 36-latkowi 8 zarzutów kradzieży z włamaniem, za które odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.