joomla templates top joomla templates template joomla

Podróżował autem, zatrzymał się nawet do kontroli drogowej. Miał 2,7 promila, policjanci przetransportowali go na posterunek policji

info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali dzielnicowi z Górzna. 38-latek kierował samochodem mając ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Wczoraj (14.09.) dzielnicowi z Górzna pełniąc służbę w miejscowości Świedziebnia, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że 38-latek ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.
 
 
Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do Posterunku Policji w Górznie. Mundurowi zatrzymali mieszkańcowi gminy Świedziebnia uprawnienia do kierowania pojazdami.
 
Po niezbędnych czynnościach, nieodpowiedzialny kierowca został zwolniony do miejsca zamieszkania, Za kierowanie pojazdem mechanicznym stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.