joomla templates top joomla templates template joomla

Uderzył autem w inny zaparkowany pojazd, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a auto było pożyczone

info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Brodnica wiadomości

 
Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 53-letniego mężczyznę, który kierując samochodem uderzył w inne zaparkowane auto, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ustalony i zatrzymany kilkadziesiąt minut później. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek 20 lipca około godz. 21.30. dyżurny brodnickiej Policji otrzymał zgłoszenie, że przy ul. św. Jakuba, kierowca vw sharana uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia.
 
 
Policjanci, którzy pojechali na miejsce kolizji drogowej, w rozmowie ze świadkami ustalili numery rejestracyjne pojazdu, po czym odwiedzili jego właściciela. Jak się okazało, auto użytkuje sąsiad właściciela, który był w pracy. Policjanci pojechali więc do zakładu pracy.
 
Na parkingu zakładu stał zaparkowany pojazd vw sharan, który brał udział w zdarzeniu. Policjanci zatrzymali użytkownika pojazdu i przetransportowali do brodnickiej komendy. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu.
 
Mieszkaniec powiatu już stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swoje zachowane odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 53-latek odpowie również za spowodowanie zdarzenia drogowego.